Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio

 • W tym roku fanów jazzu uczestniczących w „Chmielakach Krasnostawskich" zapraszamy w nowe miejsce. Koncert „Jazzsoul.pl z pianką" po raz pierwszy odbędzie się na scenie usytuowanej przed odrestaurowanym Dworkiem Starościńskim. Początek koncertu, na którym zagra Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio o godz. 20:00.  
  Celem nowego projektu Pawła Kaczmarczyka jest popularyzacja zapomnianych kompozycji Henryka Warsa i Bronisława Kapera. Odbywa się to przez pokazanie ich w nowych, niebanalnych aranżacjach, umiejętnie połączonych z elektroniką i scrach'ami legendy polskiej sceny dj-skiej Mr.Krime'a. Audiofeeling Trio poddaje oryginalne utwory twórczej, eksperymentalnej dekonstrukcji, nadając im nowy, niebanalny szlif. Zaskakujące brzmienie projektu niesie ze sobą wspomnienie dawnych, pięknych melodii w niebanalnej, hipnotycznej aurze.
  Koncert „VARS&KAPER - DeconstructiON" to połączenie korzeni polskiego jazzu, głęboko tkwiących w muzyce filmowej dwóch wspomnianych kompozytorów z muzyką tu i teraz. To wpadające w ucho piękne, słowiańskie melodie narysowane współczesną kreską. To także szukanie części wspólnej pomiędzy dj-em i aurą akustycznego trio.
  Bronisław Kaper i Henryk Wars to jedni z pierwszych Polaków, którzy współtworzyli sukces amerykańskiego kina. Ich kompozycje zabrzmiały w ponad dwustu produkcjach. Choć przyczynili się do rozwoju hollywoodzkiego filmu, ich nazwiska w Polsce nie są szerzej znane. Kaper jest autorem słynnych jazzowych standardów: „On Green Dolphin Street” i „Invitation”. Jest także zdobywcą „Oskara” za najlepszą muzykę w filmie „Lili”. Z kolei Henryk Wars ma na koncie takie międzywojenne szlagiery jak: „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Zimny Drań” czy  „Umówiłem się z nią na dziewiątą”. 
  Te i wiele innych utworów Paweł Kaczmarczyk (fortepian) wykona z towarzyszeniem: Kuby Dworaka (kontrabas), Dawida Fortuny (perkusja) oraz Mr. Krime'a (dj) i Huberta Kaszyckiego (vj).

Wszyscy artyści

 • Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio

  W tym roku fanów jazzu uczestniczących w „Chmielakach Krasnostawskich" zapraszamy w nowe miejsce. Koncert „Jazzsoul.pl z pianką" po raz pierwszy odbędzie się na scenie usytuowanej przed odrestaurowanym Dworkiem Starościńskim.

 • BEDNAREK

  W piątek, 19 sierpnia Scena Rynek wybrzmi rytmami reggae dzięki koncertowi Kamila Bednarka. Początek wydarzenia o godz. 21.00.

 • EWELINA LISOWSKA

  W sobotę, 20 sierpnia na chmielakowej Scenie w Rynku wystąpi jedna z najpopularniejszych popowych wokalistek młodego pokolenia – Ewelina Lisowska.

 • ENCLOSE

  Meksykańsko-polski zespół rockowy, którego frontmanem jest pochodzący z Meksyku wokalista/kompozytor oraz zwycięzca „The Voice of Poland 2014” Juan Carlos Cano. 

 • ELEKTRYCZNE GITARY

  Największą gwiazdą ostatniego dnia „Chmielaków Krasnostawskich 2016” będą Elektryczne Gitary. Grupa wystąpi na Scenie w Rynku 21 sierpnia o godz. 20:30.

 • LARI LU

  W niedzielę o 17.30 zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowej muzycznej podróży, przepełnionej pięknymi dźwiękami i urzekającymi tekstami, w którą na Scenie Rynek zabierze Was Lari Lu! 

 • ANIA SZARMACH feat. FRANK MCCOMB

  Dnia 19 sierpnia o godz. 17:45 na Scenie Rynek 46. Ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów najpiękniejsze kompozycje ze swoich repertuarów wykonają Ania Szarmach i Frank McComb. 

 • MEEK, OH WHY?

  W chmielakowy piątek o godz. 19.15 publiczność przed gwiazdą wieczoru – Bednarkiem rozgrzeje Meek, Oh Why?.

 • HOLLY BLUE

  Trzeciego dnia imprezy o godzinie 16:30 na Scenie Rynek zaprezentuje się obiecujące zespół popowy Holly Blue.

 • NOCNY SUPERSAM

  W niedzielę o godz. 15:30 na Scenie Rynek wystąpi niezwykle ciekawy zespół Nocny Supersam.

 • STONEHENGE

  W niedzielę na Scenie Rynek o godz. 18.45 w muzyczną podróż dookoła świata zabierze nas zespół Stonehenge.

 • TRIO „Gdzie diabeł nie może…”

  Niedzielę na chmielakowej Scenie Rynek o godz. 14:00 otworzy widowisko „Żyj kolorowo”.

 • Darek Bernatek

  W piątek w godzinach 15:45-16:30 Scena Rynek będzie należała do Darka Bernatka.

 • Piotr Jaremek

  Część artystyczna 46. Ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów rozpocznie się o godz. 15.00 na Scenie Rynek, występem Piotra Jaremka. 

 • Janek Samołyk

  Janek Samołyk to wrocławski gitarzysta, wokalista oraz autor piosenek. Jego muzykę najczęściej opisuje się jako mieszankę brytyjskiego rocka i polskiej poezji śpiewanej.

 • Disco Solo z chórem

  W piątek 19 sierpnia o godz. 16.30 na Scenie Rynek wystąpi wokalista Łukasz Jemioła z towarzyszeniem chóru złożonego z rozśpiewanej krasnostawskiej młodzieży.

 • Królowe Soulu

  W sobotę o godz. 15:00 Sceną Rynek zawładną Królowe Soulu. Królowe Soulu to projekt opierający się na muzyce soul i r’n’b, a właściwie na utworach największych div tych gatunków.