Wybory MISS CHMIELAKÓW

Już 20 sierpnia o godzinie 17.00 na Rynku Głównym wystartuje kolejna edycja Wyborów Miss Chmielaków. W tym roku zobaczymy 12 kandydatek z województwa lubelskiego. Zaprezentują się w czterech wyjściach - sukienkach koktajlowych, strojach casualowych, strojach kąpielowych, a także w wyjściu finałowym. W przerwach pomiędzy wyjściami będziemy mogli usłyszeć lubelskie trio - Mass Fantas.


Już teraz za pomocą smsów możecie głosować na Miss Internetu. Aby zagłosować, należy wysłać SMS pod numer 72051 o treści CHMIELAKI.xx (gdzie xx to numer kandydatki).
Koszt smsa to 2,46 zł brutto.

Do pobrania: Regulamin Miss Internetu


Sponsorzy Wyborów Miss Chmielaków 2016:

Organizator Wyborów Miss Chmielaków 2016:

1. Weronika Futa

Nazywam się Weronika Futa, pochodzę ze Świdnika i uczę się w technikum o profilu hotelarskim ,oprócz tego pracuję jako hostessa. Interesuję się wizażem, modą i fotomodelingiem.  Moją ogromną pasją jest również śpiew. Uwielbiam także podróżować dzięki temu poznawać kulturę państw. Moim marzeniem jest zwiedzić cały świat.

2. Dominika Drozda

Nazywam się Dominika Drozda, pochodzę z małej miejscowości Kępa. Uczę się w technikum fryzjerskim. Lubię piłkę nożną, a moim marzeniem jest obejrzeć na żywo mecz ulubionego klubu.

3. Katarzyna Herba

Nazywam się Katarzyna Herba, pochodzę z Lublina. Studiuję psychologię oraz architekturę krajobrazu. Moją pasją jest taniec.

4. Ewelina Galek

Nazywam się Ewelina Galek, jestem z okolic Janowa Lubelskiego, mieszkam w Polichnie od 5 lat. Ukończyłam szkołę z bardzo dobrym wynikiem, uzyskując stypendium artystyczne. Aktualnie mam najdłuższe wakacje w swoim życiu i staram się to wykorzystać w jak najlepszy sposób.  Jestem wokalistką w zespole muzycznym LaVa. Na scenie czuję się w swoim żywiole. Muzyka to moja pasja.

5. Weronika Kubacka

Nazywam się Weronika. Urodziłam się w Krasnymstawie, mieszkam w Siennicy Różanej. Uczę się w II Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie na profilu bio-chem, z czym mam nadzieję będzie wiązała się moja przyszłość, ponieważ chcę zostać lekarzem. Moją pasją jest również  jazda na motocyklach.

6. Sylwia Muszyńska

Nazywam się Sylwia Muszyńska, pochodzę z Lublina. Uczę się w technikum gastronomiczno-hotelarskim (profil turystyka). Pracuję jako instruktorka fitness. Lubię spędzać czas z przyjaciółki. Moim marzeniem jest skok ze spadochronem.  

7. Aleksandra Olech

Nazywam się Aleksandra Olech. Mam 19 lat. Pochodzę z Antoniówki, uczę się w Technikum Gastronomiczno-Hotelarskim w Lublinie na profilu technik żywienia i usług gastronomicznych. Interesuję się muzyką i sportem, szczególnie piłką ręczna i bieganiem. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do świata. Lubię psy i długie spacery.

8. Magda Palmi

Nazywam się Magda Palmi, pochodzę z malowniczej miejscowości położonej w okolicy licznych jezior - Ludwina, uczęszczam do III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie. Jak można się domyślić moją pasją jest modeling oraz z pozoru całkowicie przeciwne -  wojsko oraz sport.

9. Katarzyna Wolnicka

Nazywam sie Katarzyna Wolnicka, pochodzę z Buśna. Ukończyłam liceum ogólnokształcące. Moim marzeniem jest pracować jako funkcjonariuszka służb mundurowych, a moją pasją jest origami. 

10. Aleksandra Palczewska

Nazywam się Aleksandra Palczewska, pochodzę z Lublina. Studiuję psychologię na KUL. Moim marzeniem jest zwiedzić Stany Zjednoczone, jeżdżąc w przyczepie kempingowej.

11. Karolina Kawiak

Nazywam sie Karolina Kawiak, pochodzę z Żółkiewki. Uczę sie w technikum hotelarskim. Moim marzeniem jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

12. Izabela Lis

Nazywam się Iza Lis, pochodzę z Lublina, studiuję na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Moim hobby jest taniec.